o Klubie

Akumulatory to jeden z najstarszych klubów muzycznych w Poznaniu, który wspólnie z Bratniakiem i Ciciborem od ponad 40 lat tworzy grupę ABC, skierowaną przede wszystkim do studentów. To tyle, jeśli chodzi o historię, czas na teraźniejszość...

Recepta na udaną imprezę dla wszystkich... :D

AKUMULATORY KLUB 100% STUDENCKI, SKŁAD:

Akumulatory zawierają substancję czynną : elektryzującą atmosferę oraz różnorodną muzykę (przyswajaną nawet przez najwybredniejszego studenta), substancje pomocnicze: zawsze pełny parkiet, drinki i piwo z voltami pozytywnej energii, oryginalny wystrój.

WSKAZANIA:

Objawowe leczenie stanów wyczerpania tygodniem zajęć wzmożonym bolesnym napięciem mięśnia piwnego oraz stanów nadmiernego zasiedzenia.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na dobrą zabawę, ciężka niewydolność taneczna.

SPECJALNE OSTRZEŻENIA:

Stosowanie regularnej dawki Akumulatorów może spowodować psychiczne i fizyczne uzależnienie. Czynniki zwiększające ryzyko uzależnienia to regularność imprez od czwartku do soboty, kapitalna muzyka DJ’a Dario i DJ'a Uriela (DJ Gary), darmowe lekcje salsy w każdy piątek.

ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

W przypadku długotrwałego stosowania Akumulatorów lub wystąpienia uzależnienia, nie należy nagle przerywać imprezowania. W przeciwnym razie grozi to niespodziewanym spięciem i wyczerpaniem akumulatorów (co grozi niepowodzeniem podczas sesji).

DAWKOWANIE:

Akumulatory są podzielone na dawki pozytywnej energii*:

  • dawka 1 – Studenckie Czwartki
  • dawka 2 – Salsa + Night Party
  • dawka 3 – Saturday Volt Party
  • Wszystko wspomagane przez niskie ceny na barze 4zł energetyczny browar i promocje na drinki.

*zalecana potrójna dawka, zapraszamy:)

PIĄTEK, 21.00-2.00SOBOTA, 21.00-2.00
DISCO NIGHT, ATRAKCJE, PROMOCJE